Strona główna » Regulamin
Kategorie
Kontakt
 • Komputery SONET Paweł Marczewski
  ul. Kąty Grodziskie 115J
  03-289 Warszawa

  Biuro handlowe i magazyn:
  Komputery SONET
  ul. Piłsudskiego 190
  05-270 Marki
  woj. mazowieckie
  NIP: 521-102-34-72
 • E-mail:biuro@buteleczki.com
 • Telefon22 299 23 26
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek: 9:00 - 16:00
  (w wakacje: 8:00 - 15:00)
  soboty i niedziele - nieczynne
  e-mail: biuro@buteleczki.com

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU I WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU

 

 1. Koszty transportu ponosi kupujący w/g specyfikacji przy zakupie. Zakupiony towar można też odebrać osobiście po telefonicznym uzgodnieniu terminu. W cenie kosztu transportu zawarty jest koszt pakowania towaru i przygotowania do wysyłki. Jesteśmy producentem i fabrycznie towar zapakowany jest w worki foliowe. W przypadku chęci odbioru własnym kurierem należy uiścić opłatę 10 zł brutto za koszt przygotowania każdej paczki do wysyłki (pakowanie w pudełka), chyba że kurier odbierze towar w workach foliowych (kurierzy raczej nie akceptują)

 2. Na wszystkie towary udzielamy gwarancji. Klient indywidualny ma prawo odstąpić od umowy, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty otrzymania.

 3. W przypadku reklamacji wymieniamy towar na inny, nowy. Aby złożyć reklamację należy przesłać reklamowany towar na adres firmy wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia reklamacyjnego RMA.pdf. i kopią dowodu zakupu (faktury). W przypadku uznania reklamacji, sprzedający na własny koszt odsyła towar wymieniony/naprawiony. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu maksymalnie 14 dni.
  Na kupowany towar przysługują zasady rękojmi w ciągu 2 lat dla zakupu konsumenckiego. Dotyczą one wad produktu. Wady wynikłe ze zużycia czy niewłaściwego użytkowania nie podlegają zasadom rękojmi. Zasady rękojmi nie obowiązują dla zakupu profesjonalnego tzn. służącego do zastosowań profesjonalnych. W przypadku zakupu profesjonalnego okres gwarancji wynosi 12 miesięcy.

 4.  W przypadku reklamacji odpowiadamy za szkody tylko do wysokości kosztu sprzedanego produktu.

 5. Numer konta na które należy wpłacać należności za zakupy w przypadku płatności z góry:
  49 1090 2590 0000 0001 3148 3488   (BZWBK)

 6. Przesyłki wysyłane są średnio w ciągu 2 dni roboczych i w maksymalnym terminie 7 dni roboczych. Nie wysyłamy natychmiast po złożeniu zamówienia. Zastrzegamy, że mogą zdarzać się chwilowe braki w asortymencie. W takim wypadku informujemy klienta o tym fakcie poprzez zmianę statusu na: chwilowy brak towaru. Zamówienia z dodatkowymi usługami jak druk etykiet i naklejanie etykiet realizowane są dłużej o dodatkowe 3 dni robocze.

 7. Odbiór osobisty jest możliwy w dni robocze od 9:00 do 16:00 w biurze firmy.

 8. Nasza oferta skierowana jest do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Sprzedaż detaliczną dla osób fizycznych prowadzimy przez serwis allegro pod nick: pm_sonet. Firma wystawia faktury VAT.
  Oferta sklepu ma charakter hurtowy. Oznacza to że butelki odmierzane są wagowo, a nie liczone co do sztuki. Przy takim sposobie pomiaru możliwe są różnice w ilości +-4%. W konsekwencji nie uznajemy reklamacji typu: kupiłem 1000 butelek i po podliczeniu okazało się że jest ich 991 szt. W przypadku życzenia klienta aby policzyć produkty co do sztuki, koszt liczonego produktu rośnie o 1 grosz na  1 sztuce.
  Osoba prowadząca działalność gospodarczą kupując w naszym sklepie deklaruje, że zakupiony towar będzie używany do działalności profesjonalnej, a co za tym idzie nie dotyczą jej przepisy ochrony konsumenckiej.

  Podmiot prowadzący sklep:
  Komputery SONET Paweł Marczewski
  ul. Kąty Grodziskie 115J
  03-289 Warszawa
  NIP 521-102-34-72

   

 9. Użytkownik serwisu zobowiązuje się do:

 • wykorzystywania serwisu zgodnie z prawem polskim.
 • niewykorzystywania serwisu do celów nielegalnych (ściganych z mocy prawa)
 • niewgrywania do serwera sklepu wszelakiego oprogramowanie, a szczególnie wprowadzania wirusów, koni trojańskich itp.
 • wykorzystywania przeglądarki internetowej w taki sposób, aby nie uszkodzić komponentów serwera.

Klient ma prawo do wykonywania wszelkich czynności koniecznych do przeprowadzenia operacji zakupu tj. rejestracji, logowania, wybierania produktów i złożenia zamówienia.

Firma SONET zastrzega sobie prawo do dowolnej modyfikacji niniejszego serwisu, a także prawo do odmowy sprzedaży w przypadku przyczyn niezależnych od sprzedawcy lub z braku dostępności towaru w danej chwili.

Administrator serwera ma prawo, lecz nie musi monitorować wszelkie poczynania klientów na systemie obsługi sklepu SONET. W przypadku naruszania regulaminu, konto klienta może zostać bez ostrzeżenia zablokowane.

Administrator serwera zachowuje pełną poufność wszelkich danych przekazywanych przez klientów, a w szczególności danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Zarejestrowany klient ma pełne prawo do wglądu i modyfikacji swych danych, włącznie z ich usunięciem.

Sprzedawca i administrator dokładają wszelkich starań, aby niniejszy serwis był ciągle dostępny i zawierał prawdziwe informacje. Jednakże system ten użytkowany jest w stanie "tak jak obecnie" i w związku z tym sprzedawca i administrator nie ponosi odpowiedzialności za możliwe pomyłki w podawanych informacjach ani za błędy techniczne w funkcjonowaniu sklepu które zostały zaobserwowane przez kupującego. Prosimy o informowanie sprzedawcy o występujących problemach.

Obowiązujące prawo na terenie Rzeczpospolitej Polskiej jest nadrzędne do niniejszego regulaminu. W związku z lawinowym narastaniem klauzul niedozwolonych w regulaminach sklepów internetowych jakie publikuje UOKiK informujemy, że jeśli niniejszy regulamin w jakimkolwiek punkcie łamie obecne i przyszłe klauzle, prosimy ten punkt uznać za nieobowiązujący.

Wszelkie elementy tego serwisu, w tym opisy produktów i zdjęcia chronione są prawem autorskim i wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest nielegalne. Zdjęcia w serwisie należy traktować poglądowo. Oznacza to że zdjęcie może przedstawiać produkt w połączeniu z innym. Np. produktem jest tylko butelka bez korka, a na zdjęciu uwidoczniony jest komplet tj. butelka z korkiem. Podobnie na zdjęciu może być widoczny atomizer z butelką, a oferowany jest tylko atomizer. Zobowiązujące są opisy produktów, w których dokładnie opisany jest oferowany produkt.

Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A
Dostępne formy płatności, karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro”

Korzystanie z tego sklepu oznacza, że akceptujesz powyższe warunki. Jeśli nie zgadzasz się na powyższe warunki, zakończ połączenie z naszym sklepem.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu